KWON Trapkussen Rond Junior
Artikelnummer: 554093015 OverzichtZacht trapkussen rond van geel kunstleer, zeer geschikt voor training met kinderen.
Afmeting : 8cm dik / diameter 25 cm
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 25 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
| EAN | 4250819567836 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Kunstleer |
| Merk | KWON |