Single Handmitt
Artikelnummer: 4090040 OverzichtEnkele flap van zeer sterk en slijtvast kunstleer.
Voor speed - en techniektraining
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 21 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| EAN | 4250819519156 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunstleer |
| Merk | KWON |