KWON Double Hand Mitt Straight
Artikelnummer: 4090011 OverzichtKWON Double Hand Mitt Straight is gemaakt van kunstleer en zeer geschikt voor kinderen om trappen te oefenen.
Afmeting :
Lengte : ca. 33cm
Trefvlak : ca. 19cm
Breedte : ca. 18cm
Dikte : ca. 8cm
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 33 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
| EAN | 4250819583850 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Rood, Zwart |
| Materiaal | Kunstleer |
| Type vechtsport | Taekwondo |
| Merk | KWON |