Kung Fu Tas / WuShu Tas Senior
Artikelnummer: 5017005 OverzichtKung Fu Tas Senior
Mooie zwarte nylon senior tas met schouderriem en zijvak van het merk KWON met Kung Fu / WuShu bedrukking in wit. Afmetingen : 65x32x32cm.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 65 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Nylon |
| Type vechtsport | WuShu / Kung Fu |
| Merk | KWON |