AANBIEDING
Taekwondo Tas Evolution
Artikelnummer: 5015047 OverzichtGrote sporttas 70x35x35cm die speciaal voor Taekwondo ontwikkeld is met zijtassen voor je Taekwondo schoentjes, bidon en trapflap en 2 vakken voor nat wasgoed. Tevens is er aan de zijkant een speciale borstpantser houder. Met schouderriem.
Afmeting : Ca. 70x35x35cm
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 70 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 4250819521968 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart, Rood |
| Materiaal | Nylon |
| Type vechtsport | Taekwondo |
| Merk | KWON |

