KWON Arm Mitt Gebogen
Artikelnummer: 4092055 OverzichtLicht gebogen Armpad van zeer sterk en slijtvast imitatieleer.
Afmeting : 40 x 20 x 8cm
Prijs per stuk : 39,95
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 20 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| EAN | 4250819585182 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunstleet |
| Type vechtsport | Kickboksen |
| Merk | KWON |


