Arm Trap/Stoot Kussen
Artikelnummer: 4090095 OverzichtKWON Arm Trap/Stoot kussen
De Onderarm Pad is speciaal ontwikkeld voor wedstrijdtraining
Hij kan op de onderarm worden versteld met twee elastische banden met klittenband.
Het artikel wordt per stuk verkocht.
Materiaal: Kunstleer
Kleur: Zwart
Afmetingen: ca. 40 cm lang x 18 cm breed
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| EAN | 9508968587881 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunstleder |
| Merk | kwon |