Trapkussen Zwart Gebogen met trefpunt
Artikelnummer: 4093062 OverzichtLicht gebogen trapkussen van zeer sterk zwart kunstleervinyl met een gewicht van 1,5 kg.
Afmetingen : 73 x 38 x13cm.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 73 cm |
| Breedte | 38 cm |
| Hoogte | 13 cm |
| EAN | 9508713668285 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunstleer |
| Type vechtsport | Kickboksen |
| Merk | KWON |