Trapkussen Multi Grip Gebogen
Artikelnummer: 4093067 OverzichtGroot trapkussen van 75x35x15cm met extra grepen , gemaakt van zeer sterk zwart vinyl.
Perfect kussen voor alle trap / stoot trainingen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 75 cm |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Vinyl |
| Merk | KWON |