Judo Tas Junior Zwart
Artikelnummer: 336018402 OverzichtDANRHO sporttas junior
Judotas voor kinderen
Compacte trainingstas van duurzame nylon.
Met een groot hoofdvak en een zijvak
Met verstelbare schouderriem en twee handvatten
De kleur zwart
Afmetingen: ca. 56 cm x 30 cm x 28 cm
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 56 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
| EAN | 4250819503476 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Nylon |
| Type vechtsport | Judo |
| Merk | DanRho |