Trapkussen K-Pad rond
Artikelnummer: 4092065 OverzichtRond trapkussen van ca. 37cm voor trap en stoot oefeningen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunstleer |
| Merk | KWON |
Rond trapkussen van ca. 37cm voor trap en stoot oefeningen.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 37 cm |
| Breedte | 37 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Kunstleer |
| Merk | KWON |