Judo Tas Junior
Artikelnummer: 5016001 OverzichtMooie judotas van sterk zwart nylon met zijvak en schouderriem.
Afmeting ca. 48 lang met diameter van 24 cm.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 48 cm |
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 24 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
| EAN | 4250819522071 |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Nylon |
| Type vechtsport | Judo |
| Merk | KWON |




