Wartel voor bokszak
Artikelnummer: 4080695 OverzichtWartel voor bokszak om het in elkaar draaien van de ketting te voorkomen.
Hiermee verleng je de levensduur van je bokszak.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Lengte | 8 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Hoogte | 0,5 cm |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| EAN | 4250819519019 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Staal |
| Merk | KWON |




